Twój koszyk jest pusty

Previous Next

wyszukiwanie zaawansowane +

Vinicola Serena

[produkty]

Serena Wines 1881 znajduje się w samym sercu regionu Prosecco, rzut kamieniem od Conegliano, z którym jest blisko związana, a jej zabytkowe rezydencje rozrzucone są na łagodnych wzgórzach ozdobionych rzędami winorośli, które wydają się wyszywane w krajobrazie. Firma zawsze była prowadzona przez rodzinę, teraz przez czwarte i piąte pokolenie z Giorgio Sereną i jego synem Lucą Sereną, dziś na czele firmy. Rodzina może pochwalić się ponad 100-letnią tradycją w handlu winami, prawdziwą pasją do winiarstwa i wytrwałą wolą w wykonywaniu codziennych obowiązków. Z biegiem czasu przestrzeganie przepisów dotyczących uprawy winorośli połączyło się z innowacjami, nigdy nie zapominając o swoich silnych korzeniach w regionie Veneto.

Świadectwem silnych więzi z ich regionem są zabytkowe posiadłości, które posiadają w obszarze Prosecco DOCG, symbole więzi ich rodziny ze wzgórzami wokół Conegliano.

Serena Wines jest szczególnie wrażliwa na środowisko; poświęca czas i energię na recykling odpadów i bierze udział w kilku zrównoważonych projektach.

Wraz z Uniwersytetem Ca ’Foscari w Wenecji rozpoczęli projekt badawczy mający na celu opracowanie nowych ogniw fotowoltaicznych wytwarzających energię z odpadów winifikacji. Naturalne barwniki zawarte w „osadzie”, czyli ściekach wytwarzanych przy produkcji wina, które dostarczają, zapewniają barwę panelom fotowoltaicznym, które wytwarzają odnawialną, zrównoważoną energię.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony włoskiego producenta win Vinicola Serena.

Kup wina od włoskiego producenta Vinicola Serena w naszym sklepie internetowym. 

PRODUCENCI WIN DOSTĘPNYCH W NASZYM SKLEPIE

Lavis
Braida
Tenuta Ulisse
Tagaro
Chateau Minuty
Waimea Estate
Tinpot Hut
Drappier
Canella
Moet Chandon
Veuve Clicquot
Dom Perignon
Tenuta Sant Antonio
Varvaglione Vigne & Vini
Muga
Enoport
Peter Lehmann
Raventos Codorniu
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Ze świata wina:

Zapisz się do naszego newslettera!

Uzyskaj dostęp do sezonowych promocji. Odbierz swój rabat dla stałych klientów.

Kontakt

Wine & Spirits Market
ul. Jagielska 61B
02-886 Warszawa

biuro@wine-market.pl

Tel: 515-258-661