Twój koszyk jest pusty

Previous Next

wyszukiwanie zaawansowane +

-

Nie masz konta? Zobacz dlaczego warto je założyć:

  • Przeglądaj historię i swoich zamówień.
  • Dodawaj do konta swoje ulubione produkty.
  • Oszczędzaj czas - sklep pamięta Twoje dane podczas składania zamówień.
Rejestracja użytkownika
Profil Użytkownika
Zgody użytkownika
Anuluj

Nota prawna

Administratorem Twoich danych osobowych jest PH ALGO Alina Golik z siedzibą w Siedlcach, przy ul.Poznańskiej 8m18 (dalej: jako: Wine Market).

Wine Market może zbierać Twoje dane osobowe i przetwarzać je w celach świadczenia usług drogą elektroniczną zgodnie z Regulaminem, w tym umożliwienia składania Zamówień w Sklepie (podstawą prawną przetwarzania jest niezbędność przetwarzania do wykonania umowy) oraz analitycznym i statystycznym (podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes administratora polegający na prowadzeniu analiz aktywności Użytkowników na Witrynie i sposobu korzystania z konta, a także ich preferencji w celu poprawy funkcjonalności).

Dotyczące Ciebie dane mogą zostać udostępnione podmiotom uprawnionym do dostępu do nich na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów prawa. Możemy również ujawniać Twoje dane osobowe współpracującym z nami podmiotom, w tym dostarczającym nam towary lub usługi, takie jak usługi hostingowe.

Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, a także wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Przysługuje Ci również prawo wniesienia skargi do odpowiedniego organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Więcej informacji na temat przetwarzania przez Wine Market danych osobowych Użytkownika znajduje się w Polityce prywatności strony internetowej www.wine-market.pl . We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych możesz również kontaktować się z Wine Market za pośrednictwem poczty elektronicznej: [biuro@wine-market.pl].

PRODUCENCI WIN DOSTĘPNYCH W NASZYM SKLEPIE

Lavis
Braida
Tenuta Ulisse
Tagaro
Chateau Minuty
Waimea Estate
Tinpot Hut
Drappier
Canella
Moet Chandon
Veuve Clicquot
Dom Perignon
Tenuta Sant Antonio
Varvaglione Vigne & Vini
Muga
Enoport
Peter Lehmann
Raventos Codorniu
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Ze świata wina:

Zapisz się do naszego newslettera!

Uzyskaj dostęp do sezonowych promocji. Odbierz swój rabat dla stałych klientów.

Kontakt

Wine & Spirits Market
ul. Jagielska 61B
02-886 Warszawa

biuro@wine-market.pl

Tel: 515-258-661