Twój koszyk jest pusty

Previous Next

wyszukiwanie zaawansowane +

-

Tenuta Ulisse

[produkty]

Jakość i pasja. Te słowa są zawarte w każdym aspekcie zaangażowania w ponowne odkrywanie rodzimych odmian winogron i reinterpretację odmian międzynarodowych win marki Tenuta Ulisse.

Tenuta Ulisse prezentuje się jako nowoczesna, dynamiczna winiarnia, która ceni sobie nową erę, w której łączy nowoczesną technologię winiarską z energicznym stylem życia współczesnego życia, wyrażając potencjał i charakter rodzimych winogron Abruzji. Wypracowali oni własny styl działania, co znajduje odzwierciedlenie w ich podejściu do winiarstwa.

Założona w 2006 roku Tenuta Ulisse jest dziś symbolicznym znakiem renesansu enologicznego w Abruzji. Tenuta Ulisse daje nowoczesny wyraz wielowiekowej tradycji pasji i oddania ziemi, jest jedną z najważniejszych posiadłości winiarskich w Abruzji. Wprowadzili współczesną odmianę do rodzimych winogron, takich jak Montepulciano D’Abruzzo, Trebbiano D’Abruzzo, Pecorino, Passerina e Cococciola.

Wina Tenuta Ulisse są wynikiem pasji i doświadczenia Antonio i Luigiego Ulisse, dwóch braci oddanych wyrażaniu potencjału i charakteru win regionu. Każdy kieliszek wina Tenuta Ulisse to podróż, zdumiewające doświadczenie, wizja. „Jesteśmy zdeterminowani, aby wykorzystać najbardziej wyraziste i niepowtarzalne terroir Abruzzo do stworzenia wyśmienitego wina Abruzzo”.

Umiejętność tworzenia zespołu, dzielenia się pozytywną energią, wartościami i emocjami w winie jest niezbędna, dlatego Tenuta Ulisse utrzymuje silny ślad rodzinny, charakteryzujący się szacunkiem dla wartości, takich jak tradycja, historia i terytorium.

W Tenuta Ulisse poczucie przynależności i dumy z dzielenia się wspólnym planem rozwoju regionu winiarskiego Abruzzo widać wszędzie, czytasz to w oczach, słuchasz słów tych, którzy tam pracują i angażują się prawdziwie i z niesłabnącą pasją.

Za wspaniałym winem zawsze stoi wielki obszar uprawy winorośli z wyjątkowymi warunkami glebowymi i klimatycznymi. Wszystkie posiadłości producenta posiadają szczególne cechy pod względem ekspozycji, mikroklimatu, składu gleby i wentylacji. Każdy wyraża własną tożsamość. Ta różnorodność jest atutem, który należy chronić i wzmacniać.

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną internetową producenta win Tenuta Ulisse.

Kup wina marki Tenuta Ulisse w naszym sklepie internetowym.

PRODUCENCI WIN DOSTĘPNYCH W NASZYM SKLEPIE

Lavis
Braida
Tenuta Ulisse
Tagaro
Chateau Minuty
Waimea Estate
Tinpot Hut
Drappier
Canella
Moet Chandon
Veuve Clicquot
Dom Perignon
Tenuta Sant Antonio
Varvaglione Vigne & Vini
Muga
Enoport
Peter Lehmann
Raventos Codorniu
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Ze świata wina:

Zapisz się do naszego newslettera!

Uzyskaj dostęp do sezonowych promocji. Odbierz swój rabat dla stałych klientów.

Kontakt

Wine & Spirits Market
ul. Jagielska 61B
02-886 Warszawa

biuro@wine-market.pl

Tel: 515-258-661