Twój koszyk jest pusty

Previous Next

wyszukiwanie zaawansowane +

-

Ironstone

[produkty]

Amerykańska marka win Ironstone została stworzona przez rodzinę Kautzów. Członkowie tej rodziny produkują swoje wina od czterech pokoleń. Wszystko zaczęło się w 1915 roku w Nebrasce, a później w Kolorado. To tam, urodzeni w Niemczech rodzice Johna Kautza, Fred i Marie pikowali buraki cukrowe korzystając z latarni, ponieważ światło dzienne nie wystarczało i spali w lepiankach. Ostatecznie w 1926 roku osiedlili się w Lodi w Kalifornii i tam zaczęli swoje uprawy.

W wieku 35 lat John Kautz został nazwany „Krajowym wybitnym młodym rolnikiem” (ang. National Outstanding Young Farmer”. W tym czasie uprawiał on warzywa. Później John założył firmę Bear Creek Winery i w 1968 roku rozpoczął uprawę winogron w regionie Lodi. W ciągu kolejnych dwudziestu lat rodzinne winnice mają łączną powierzchnię pięciu tysięcy akrów.

Kolejne lata przynoszą rozwój winnic i budowę Ironstone Vineyards. Dziesięć tysięcy stóp kwadratowych podziemnych jaskiń zostało wysadzonych z litej skały.

Rodzina Kautzów spełniła swoje marzenia o ukończeniu budowy winnicy i otworzyli również sale degustacyjną. Obecnie są jednym z największych producentów win w Kalifornii.

Kautzowie posiadają kilka marek win, oprócz Ironstone są to: Drifting Wines, Granite Hill Cellars, Leaping Horse Vineyards, Obsession i Stone Valley California.

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną porducenta win Ironstone.

Wina marki Ironstone dostępne w naszym sklepie internetowym.

PRODUCENCI WIN DOSTĘPNYCH W NASZYM SKLEPIE

Lavis
Braida
Tenuta Ulisse
Tagaro
Chateau Minuty
Waimea Estate
Tinpot Hut
Drappier
Canella
Moet Chandon
Veuve Clicquot
Dom Perignon
Tenuta Sant Antonio
Varvaglione Vigne & Vini
Muga
Enoport
Peter Lehmann
Raventos Codorniu
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Ze świata wina:

Zapisz się do naszego newslettera!

Uzyskaj dostęp do sezonowych promocji. Odbierz swój rabat dla stałych klientów.

Kontakt

Wine & Spirits Market
ul. Jagielska 61B
02-886 Warszawa

biuro@wine-market.pl

Tel: 515-258-661