Twój koszyk jest pusty

Previous Next

wyszukiwanie zaawansowane +

Trambusti

[produkty]

Chianti Trambusti zostało założone w 1934 roku przez Orlando Trambusti, miłośnika wina i konesera, który postanowił zamienić swoje naturalne powołanie w zawód. Z pierwszego magazynu w Greve in Chianti w 1939 roku firma przeniosła się do gminy Impruneta w prowincji Florencja. Firma pozostała tam przez całą II wojnę światową.

W 1956 roku firma przeniosła się do Florencji, przy Via Pistoiese, gdzie można ją znaleźć do dziś. Orlando Trambusti, założyciel i motor ciągłego rozwoju firmy, zmarł w 1982 roku. Dlatego jego syn Giovanni objął ster Chianti Trambusti, nadal postępując zgodnie z wytycznymi swojego przedsiębiorczego ojca, starannie i umiejętnie wybierając najlepsze wina Toskanii, butelkowanie ich i dostarczanie lojalnym konsumentom i klientom we Włoszech i za granicą.

W latach 90-tych troje dzieci Giovanniego Giacomo, Veronica i Francesco dołączyło do firmy, a dzięki ich wsparciu i wkładowi firma jest dziś dużą firmą winiarską z nowoczesnym, funkcjonalnym sprzętem do produkcji i butelkowania win najwyższej jakości, przy pełnym poszanowaniu tradycji i terytorium.

W 2000 roku firma powróciła do swojego terytorialnego powołania, kupując Tenutę Poggio ai Mandorli w Greve i przywracając jej pierwotny blask.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony włoskiego producenta win Trambusti.

Kup wina od włoskiego producenta Trambusti w naszym sklepie internetowym.

PRODUCENCI WIN DOSTĘPNYCH W NASZYM SKLEPIE

Lavis
Braida
Tenuta Ulisse
Tagaro
Chateau Minuty
Waimea Estate
Tinpot Hut
Drappier
Canella
Moet Chandon
Veuve Clicquot
Dom Perignon
Tenuta Sant Antonio
Varvaglione Vigne & Vini
Muga
Enoport
Peter Lehmann
Raventos Codorniu
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Ze świata wina:

Zapisz się do naszego newslettera!

Uzyskaj dostęp do sezonowych promocji. Odbierz swój rabat dla stałych klientów.

Kontakt

Wine & Spirits Market
ul. Jagielska 61B
02-886 Warszawa

biuro@wine-market.pl

Tel: 515-258-661